Coworking w najnowocześniejszym wydaniu

the brain embassy

Prowadzisz jednoosobową działalność, ale nie opłaca Ci się wynajmować samodzielnego biura? A może jesteś freelancerem i możesz bez problemu pracować w dowolnym miejscu? Proponujemy Ci inicjatywę, która podbija polski rynek zawodowy. To coworking, czyli wspólne biuro, wspólna przestrzeń, w której spotykają się zupełnie obcy sobie ludzi, by prowadzić indywidualne biznesy.

We wspólnych biurach czekać będzie na Ciebie biurko, krzesło i dostęp do sieci. Do wspólnych stref zalicza się kuchnia oraz toalety, można także korzystać z sal konferencyjnych. Wydaje się, że to świetne rozwiązanie, by minimalizować koszty. Przydaje się przede wszystkim tym, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w ramach prowadzenia działalności biznesowej albo tym, którym zupełnie nie opłaca się prowadzić prywatnej siedziby firmy.

Moda na coworking przyszła do nas oczywiście z Zachodu i szybko zyskała akceptację wszystkich tych, którzy samodzielnie dbają o zawodową karierę. Doskonałym przykładem na to, że praca we wspólnej przestrzeni jest efektywna i opłacalna może być The Brain Embassy. To pierwszy koncept w Polsce, który został stworzony na tak dużej przestrzeni. Liczy sobie aż 1700 metrów kwadratowych. Stworzono tu 250 stanowisk pracy. Chętni mają do dyspozycji jedną dużą salę, ale zamykane pokoje. Wszyscy mogą też korzystać z sal konferencyjnych czy tych przewidzianych na różnego typu eventy. Zachwycają nie tylko praktyczne rozwiązania, które pozwalają osiągać zawodowy sukces samodzielnym przedsiębiorcom. Cieszy fakt, że w Polsce powstał obiekt, który pod względem architektonicznym i całego wyposażenia wnętrz, nie odbiega od światowych trendów, a wręcz je wyprzedza. Zastosowano tu szereg rozwiązań, które mają sprzyjać zwiększaniu wydajności pracy. Stworzono azyl do komfortowej współpracy różnych przedsiębiorców, którzy spotykają się w tej przestrzeni. Trzeba przyznać, że coworking w takim wydaniu jest ogromnym postępem w kwestii tworzenia optymalnych warunków do prowadzenia biznesu. Mamy nadzieję, że w Polsce już niedługo powstaną kolejne tego typu obiekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *