Plecak czy teczka dla mężczyzny?

torba 2w1

Wiadomo, że torebka jest atrybutem kobiet. To jeden z najczęściej wybieranych akcesoriów, które są przez panie pożądane. W damskich szafach znaleźć możemy nie jedną, ale co najmniej kilka różnych modeli torebek. Nieco inaczej kwestie te wyglądają w przypadku mężczyzn. Ci przeważnie mają spory problem w kwestii przechowywania i transportowania drobnych gadżetów, jakie potrzebne im są podczas codziennej aktywności. Panowie nie noszą przecież torebek. Mogą za to wybierać różnego rodzaju plecaki albo teczki. Wiele zależy od okazji, ale też stylizacji, jeśli pod uwagę weźmiemy męską garderobę.

W stylu miejskim świetnie odnajdzie się plecak. Można go nosić do jeansów, krótkich szortów, spodni rurek. Pasuje zarówno do luźnej koszuli, jak i bawełnianego t-shirta. Panowie cenią sobie plecak za wygodę noszenia, bo przecież znajduje się on na plecach, dzięki czemu ręce nadal pozostają swobodne. Co więcej, plecak z dobrym organizerem sprawdzi się też na weekendowe wojaże. Warto jedynie pamiętać, by był wodoodporny.

Panowie noszą też bardzo często torby. Trzeba tutaj dodać, że nie są one w niczym podobne do tych, jakie zakładają kobiety. Są przeważnie w stylu sportowym, idealnie nadają się na przykład na trening czy jednodniowy wypad za miasto. Ciekawe są te propozycje, które zakładają wybór torby skórzanej – będzie na pewno o wiele trwalsza aniżeli ta materiałowa.

Dla eleganckich mężczyzn, którzy na co dzień ubierają garnitury, optymalnym rozwiązaniem jest noszenie teczki. Można nabyć akcesorium, takie jak torba 2w1, która sprawdzi się jako niewielki bagaż albo właśnie klasyczna teczka na tablet, laptopa i niezbędne dokumenty. Okazuje się, że taki gadżet jest najczęściej wybierany przez panów. To oni wykazują w tej kwestii chęć korzystania z rozwiązań praktycznych i funkcjonalnych. Torba, która w razie potrzeby zamienia się w teczkę, z całą pewnością takim właśnie jest.

Drogie panie, jeśli chcecie sprawić swojemu mężczyźnie prezent, to plecak, torba czy teczka sprawdzi się doskonale. Przecież każdy musi gdzieś schować podstawowe rzeczy, takie, jak choćby telefon, klucze czy dokumenty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *