Przelewy międzynarodowe – najtańsze opcje

tanie przelewy do anglii

Okazuje się, że banki już nie mają monopolu na realizację przelewów międzynarodowych. Ich oferta tego typu transakcji nierzadko spotykała się z niezadowoleniem potencjalnych klientów. Wszystko dlatego, że takie operacje były za pośrednictwem instytucji bankowych po prostu drogie. Banki pobierały i nadal zresztą pobierają horrendalne prowizje za przelewy walutowe.

W czasach, w których ogromna liczba Polaków wyjechała w celach zarobkowych poza granice naszego kraju i kiedy tak prężnie rozwija się strefa biznesów międzynarodowych, wydawało się koniecznością, by powstały instytucje płatnicze, które oferowałyby podobne usługi, ale o wiele taniej.
Przykładem instytucji, która proponuje dzisiaj tanie przelewy do Anglii czy innego kraju jest UroFX. Bez wychodzenia z domu można dzisiaj wykonać szybko, a przede wszystkim tanio przelew walutowy. Na stronie internetowej UroFX dostępny jest kalkulator walutowy, dzięki któremu można sprawdzać obowiązujący kurs i zdecydować się na przelew w najbardziej korzystnym momencie. Realizować można oczywiście przelewy w różnych walutach, nie tylko do Anglii czy z Anglii. Należy też wspomnieć, że klienci mają do dyspozycji konsultantów, którzy o każdej porze dnia i nocy służą pomocą w ramach sprawnego przeprowadzenia całej operacji.
Co ważne, tego rodzaju platforma płatnicza pobiera o wiele niższe prowizje. To spora korzyść dla osób, które takie transakcje realizują często albo przelewy opiewają na wysokie kwoty. Warto też zaznaczyć, że przelewy międzynarodowe wykonywane przez instytucję płatniczą, a niekoniecznie za pośrednictwem banku, są tak samo bezpieczne. Pieniądze trafiają do odbiorcy już następnego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *