Spis najpopularniejszych atrakcji weselnych

fotobudka na wesele

Planujesz ślub i huczne wesele? Musisz zadbać o to, by najważniejsze wydarzenie w Twoim życiu było także atrakcyjne dla zaproszonych gości. Pamiętaj, że dobra muzyka i pyszne jedzenie już nie wystarczą. Zaproszeni czekają na show, w którym chętnie będą brać udział. Wesele to dzisiaj szalona impreza z mnóstwem atrakcji. Przedstawiamy te elementy takiego wydarzenia, które dzisiaj cieszą się największą popularnością i wiążą się z największym zadowoleniem zarówno nowożeńców, jak i wszystkich zaproszonych gości.

Standardem jest już fotobudka na wesele. Wynajęcie takiego gadżetu chociażby na godzinę wywoła nie tylko salwy śmiechu, ale będzie też niezapomnianą pamiątką. Śmieszne zdjęcia z szalonymi rekwizytami to kwintesencja weselnej zabawy. Śmiechom podczas mini sesji, jak i później w czasie oglądania wykonanych zdjęć nie będzie końca.

Nowożeńcy stawiają też bardzo często na różnego typu pokazy. Pokaz sztucznych ogni, puszczanie lampionów, wypuszczanie gołębi albo motyli, karaoke, występ profesjonalnych tancerzy czy magika albo pokaz sztuki barmańskiej, to tylko niektóre z opcji. Sporo atrakcji wiąże się z jedzeniem podczas wesela. Dzisiaj stawia się nie tylko na tradycyjne przekąski i dania główne. Standardem jest już tzw. wiejski stół, bufet z owocami albo słodkościami. Można zamawiać też czekoladową fontannę, stół z sushi czy owocami morza. Warto wybierać na pewno atrakcje, które podobają się młodym, ale będą też na tyle uniwersalne, że przypadną do gustu wszystkim, którzy biorą udział w tej uroczystości. Możliwości jest ogrom, trzeba tylko pamiętać, by poszczególne elementy zamawiać ze sporym wyprzedzeniem – te najlepsze należy rezerwować nawet rok wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *