Nanoplastia włosów – naturalne prostowanie

salon fryzjerski poznań

Jeszcze niedawno jednym z najbardziej znanych sposobów trwałego wyprostowania włosów był zabieg keratynowego prostowania włosów. Keratyna jest naturalnym budulcem włosów który poza tym że pozostawia efekt gładkich prostych włosów to jeszcze odbudowuje i regeneruje włosy od wewnątrz. Dziś zabieg ten zostaje nieco wyparty przez nanoplastię włosów. Poddając się nanoplastii możemy uzyskać efekt zdrowych, wygładzonych i lśniących włosów, co powoduje, że na zabieg ten decyduje się coraz więcej kobiet. Nanoplastia włosów to zabieg który radzi sobie z puszącymi się trudnymi do ogarnięcia włosami, a także z lokami i falami

Nanoplastia co to takiego

Zabieg nanoplastii włosów jest  najnowszą metodą trwałego prostowania włosów. Technika wykorzystująca profesjonalne kosmetyki oraz prostownicę, gwarantuje idealni jaką oferuje nam w zasadzie każdy salon fryzjerski. Po tym zabiegu na długi czas uzyskujemy lśniące, gładkie zdrowo wyglądające i wyprostowane włosy. Zabieg ten jest również jednym z najbezpieczniejszych zabiegów długotrwałego prostowania włosów dodatkowo również zapewnia piękny wygląd ale także pielęgnację, a wszystko to za pomocą tylko naturalnych składników, w związku z czym zabieg cieszy się większa popularnością niż tak popularna do tej pory keratyna.

Decydując się na zabieg naturalnego prostowania włosów zapewniamy swoim włosom nie tylko efekt wyprostowanych włosów, ale przede wszystkim odżywienie regeneracje i odbudowe. Zabieg odbywa się przy użyciu tylko naturalnych kosmetyków, które powstają z organicznych i naturalnych składników czyli keratyny, kolagenu, proteiny, aminokwasów oraz witamin i olei. Za pomocą tych składników nasze włosy są wzmocnione, odbudowane, nawilżone i pełne blasku. Aby efekty zabiegu były takie jakich oczekujemy nanoplastię powinien przeprowadzić dobry fryzjer (https://www.piotrsierpinski.pl/) tylko wtedy będziemy mieć pewność, że efekty pozostaną z nami na dłużej, a zabieg był przeprowadzony na najlepszych produktach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *